2 kwietnia 2020
#GOTOWINAZMIANY

Od kilku lat namawiamy firmy do zmiany sposobu myślenia i funkcjonowania ich organizacji. Do tego by wykorzystywali nowe technologie w realizacji swoich planów produkcyjnych, do poprawienia wydajności poprzez system online.

Można powiedzieć, że obecnie zmuszeni trochę sytuacją, mamy możliwość sprawdzenia tego w praktyce. Nasze biura opustoszały, a wiele przedsiębiorstw zmuszonych zostało do bardziej elastycznego podejścia w kwestii zarządzania i pracy osób zatrudnionych w firmie. Część przeszła na pracę zdalną, pomimo że na przykład bardzo wzbraniały się przed tym wcześniej.

Okazało się, że mając określone narzędzia mogą oni swoją pracę wykonywać z każdego miejsca. Nasz modułowy, a tym samym bardzo elastyczny system zarządzania MyPrint.pl oferuje potrzebne do tego narzędzia. A my mamy możliwość ściśle dopasowania ich do potrzeb firmy i pracowników.

Klienci, którzy już wcześniej dokonali wdrożenia wiedzą, jak dzięki temu znacznie wzrosła efektywność procesów produkcji. Niektórzy w związku z ostatnimi zmianami sposobu pracy postanowili jeszcze bardziej zintegrować lub wykorzystać jego szerokie możliwości. Pozostałe firmy zaczęły intensywnie myśleć o wdrożeniu, wysyłają do nas zapytania…

Czas na zmiany, a raczej już obserwujemy nowy sposób prowadzenia biznesu i funkcjonowania naszych firm.