MyPrint
to system do zarządzania produkcją w firmie

Oferujemy oprogramowanie klasy MIS (Management Information System) / MES (Manufacturing Execution System) umożliwiające sprawną komunikację i przepływ informacji pomiędzy obszarami w Twojej firmie.

Usprawniamy i wspomagamy sprzedaż, obsługę klienta, zarządzanie zleceniami i planowanie produkcji, obsługę magazynową wraz z kontrolą, koordynację i optymalizację działań, procesów i operacji wykonywanych w magazynie przy użyciu modułu WMS, obsługę wysyłek wraz z integracją z dostępnymi firmami kurierskimi.

Podsumowując, bez wsparcia nowoczesnych systemów bazodanowych, dostarczających precyzyjnych informacji na czas możesz narazić się na wzrost kosztów i utratę zysków.

Kim jesteśmy

Jesteśmy praktykami. Od ponad 20 lat zajmujemy się planowaniem i zarządzaniem produkcją w dużych, międzynarodowych firmach.

Realizowaliśmy projekty wdrożeniowe i szkoleniowe w Polsce, w Chinach oraz Indiach.

System MyPrint powstał w firmie produkcyjnej, na podstawie naszej praktycznej wiedzy o narzędziach, jakie są potrzebne, by sprawnie zarządzać poszczególnymi działami organizacji.

Dysponujemy wiedzą specjalistyczną w zakresie optymalizacji procesów biznesowych.

Naszą filozofią jest sprzedać nie tylko system informatyczny, ale koncepcję efektywnego przepływu informacji w zakładzie pracy.

Dlatego stworzyliśmy elastyczne narzędzie, które dostosujemy do wymagań Twojego procesu, a duża ilość modułów pozwala dopasować precyzyjne rozwiązanie dla każdej firmy.

Kierownik Projektu